Skład Rady Gminy - kadencja 2014-2018 

 

 

SKŁAD RADNYCH RADY GMINY W KUCZBORKU - OSADZIE ( 2014 - 2018 )

Majewski Eugeniusz - Przewodniczący Rady Gminy

 


 

 

Socińska Barbara Ewa - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy - urodzona 01 sierpnia 1952 roku w Elblągu. Wykształcenie średnie. Mężatka. Zainteresowania: czynny udział w Klubie Seniora. Muzyka, poezja, ogrodnictwo, prace na rzecz społeczeństwa. 

 


 

 

Jarzynka Wojciech - urodzony 13 maja 1975 roku. Żonaty, dwoje dzieci. Wykształcenie zawodowe. Zainteresowania: muzyka, taniec, śpiew, mechanika pojazdowa, wędkarstwo.


Kacprzycki Arkadiusz - urodzony 02 lutego 1981 roku w Chojnowie. Wykształcenie średnie. Żonaty, córka Natalia. Wolny czas spędza na wędkowaniu. Interesuje się również piłką nożną.


Kramkowski Ireneusz


 

Krogulski Marcin - urodzony 13 lutego 1986 roku. Wykształcenie średnie. Żonaty. Zainteresowania: rolnictwo i myślistwo.

 


 Krzywda Andrzej - -urodzony 15 kwietnia 1968 roku. Wykształcenie średnie. Żonaty, dorosły syn. Zaineresowania: sport, straż pożarna.


Malanowski Zdzisław


 

Milewski Jerzy - urodzony 02 października 1962 roku w Zielonej. Wykształcenie średnie zawodowe. Zainteresowania: fotografia, historia, politologia, ekologia.


Pacholec Małgorzata - urodzona 13 marca 1971 roku w Mławie. Wykształcenie zawodowe. Mężatka, trzech synów. Zainteserowania: polityka, literatura, informatyka, sport, muzyka.


Rymarczyk Andrzej - urodzony 09 maja 1968 roku w Żurominie. Wykształcenie średnie. Troje dorosłych dzieci. Zainteresowania: pływanie, muzyka, taniec.

 


Safuryn Leszek - urodzony 01 listopada 1950 roku w Kuczborku. Wykształcenie średnie. Żonaty. Zainteresowania: informatyka, ekologia.

 


Skuza Waldemar - urodzony 30 stycznia 1970 roku w Mławie. Wykształcenie średnie. Żonaty, troje dzieci. Zainteresowania: rolnictwo.

 


Stępka Sylwia - urodzona 29 marca 1988 roku w Żurominie. Wykształcenie średnie. Mężatka, syn - Staś, córka - Hanna. Zainteresowania: sport, muzyka i literatura. 

 


Trzcińska Teresa - urodzona 01 lutego 1978 roku w Nidzicy. Wykształcenie zawodowe. Mężatka, troje dzieci.

 

 

 


Liczba odwiedzin : 1007
Podmiot udostępniający informację : Urząd Gminy w Kuczborku-Osadzie
Osoba wprowadzająca informację : Ewa Prokopczyk
Osoba odpowiedzialna za informację : Ewa Prokopczyk
Czas wytworzenia: 2016-09-01 08:04:39
Czas publikacji: 2016-09-01 13:43:26
Data przeniesienia do archiwum: Brak